Ana Sayfa Siyaset Bekir Bozdağ'dan 4-0 çağrısı

Bekir Bozdağ'dan 4-0 çağrısı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, kendisinin de aday olduğu Yozgat milletvekilleri tanıtım toplantısında 4-0 vurgusu yaparak rakiplerine tam anlamıyla meydan okudu.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2018 Pazartesi 12:58
Bekir Bozdağ'dan 4-0 çağrısı

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, kendisinin de aday olduğu Yozgat milletvekilleri tanıtım toplantısında 4-0 vurgusu yaparak hedeflerini bir kez daha yüksek çizmeyi ihmal etmedi. Yozgat’ın Ak Parti’nin yıkılmaz kalesi olduğunu belirten ve Yozgat'ın 4 milletvekili bulunduğunu hatırlatan Bozdağ, partililerin daha çok çalışmaları, daha önce AK Parti'ye oy vermeyenlerin de oylarının talep edilmesi gerektiğini söyledi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, AK Parti'nin 27. dönem milletvekili adaylarının tanıtım toplantısında 4-0 vurgusu yaptı.

YOZGAT HEP AK PARTİ DEDİ

Ak Parti’nin kurulduğu günden itibaren yapılan seçimlerin tamamında Yozgat'ın, "Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti" dediğini söyledi. Yozgat'ın, Erdoğan'ın ve AK Parti'nin yıkılmaz kalesi olduğunu belirten Bozdağ, 24 Haziran'da Washington'dan Berlin'e, dünyanın dört bir köşesine, "Türkiye'de Erdoğan yıkılmaz" mesajının verileceğine işaret etti.

TEŞKİLATLARA ÇOK ÇALIŞIN MESAJI

Yozgat'ın 4 milletvekili bulunduğunu hatırlatan Bozdağ, "Yozgat'ı yeniden 4-0 yapacağız." diyerek partililerin daha çok çalışmaları, daha önce AK Parti'ye oy vermeyenlerin de oylarının talep edilmesi gerektiğini söyledi.
Söz konusu söylemlelere itibar edilmemesini isteyen Bozdağ, cumhurbaşkanlığında Erdoğan'a, milletvekili seçimlerinde de AK Parti'ye oy verileceğini belirtti.

HAVALANI TEMELİ ATILACAK

AK Parti'nin Yozgat'a yaptığı yatırımları anlatan Bozdağ, seçimlerin ardından da yeni hizmetlerin hayata geçirileceğini dile getirdi.

Yozgat'ın 2019'un ikinci döneminde hızlı trene kavuşacağını bildiren Bozdağ, "Önümüzdeki hafta pazar günü saat 14.00'te Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'ın da katılımıyla Yozgat Havaalanı'nın temelini beraber atacağız" ifadesini kullandı. Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu'nun, "Sivas'a, Yozgat'a hızlı trene ne gerek var" şeklinde açıklamalar yaptığına dikkat çeken Bozdağ, CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin de "Ben gelirsem Kanal İstanbul'u, yerli otomobili durduracağım" dediğini aktararak, şöyle devam etti:

BUNLAR HERŞEYE KARŞI

"Bunlar her şeye karşılar, her şeyi durdurmak istiyorlar. Bilesiniz ki esasında bunlar Türkiye'yi durdurmak istiyorlar. Bir projeleri var mı? Yıkım projeleri, AK Parti'nin yaptıklarını imha, dünyanın devasa eserlerini durdurma ve yok etme projeleri var. Atatürk zamanında Türkiye uçak fabrikası kurmak için çalışmalar yapıyordu. Bu CHP zihniyeti ne yaptı, uçak fabrikasının kurulmasını engelledi, şimdi biz uçakları dışarıdan alıyoruz.
Geçmişte Erbakan hocamızın otomobil projesi vardı. Bu zihniyet ne yaptı? Otomobil projesine de engel oldu. Eğer uçak projesine engel olmasalardı bugün Türkiye'nin semalarında, başka ülkelerin de semalarında Türk yapımı uçaklar uçuyor olacaktı ama bu zihniyet engel odlu. Belli ki değişmemişler.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık