Ana Sayfa Güncel Başkan Erkut Ekinci'den Sorgun'a müjde!

Başkan Erkut Ekinci'den Sorgun'a müjde!

Sorgun Belediye Başkanı Erkut Ekinci, ıslah çalışması tamamlanan Delibaş Deresinin zeminin betonla kaplayarak yapay şevlerini bitki örtüsü ile süslediklerini belirterek, etrafında oluşturulan yürüyüş parkurları ve çocuklar için yapılan oyun parklarıyla vatandaşların en fazla tercih edeceği alan olacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2021 Salı 00:06
Başkan Erkut Ekinci'den Sorgun'a müjde!

Sorgun Belediye Başkanı M Erkut Ekinci, ıslah çalışması tamamlanan Delibaş Deresinin zeminin betonla kaplayarak yapay şevlerini bitki örtüsü ile süslediklerini belirterek, etrafında oluşturulan yürüyüş parkurları ve çocuklar için yapılan oyun parklarıyla vatandaşların en fazla tercih edeceği alan olacağını söyledi.

Başkan Erkut Ekinci, Delibaş Deresinin ıslahının tamamlanmasının ardından ilçe halkına dinlenebilecekleri, çocuklarını eğlendirebilecekleri yeni alternatif sosyal alanları da kazandırmaya devam ettiklerini vurguladı.

Başkan Ekinci, “Sorgun’umuzu daha güzel ve daha yaşanılır bir kent haline getirmek için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Islah çalışmasını tamamladığımız Delibaş Deresinin zeminini betonla kaplayarak yapay şevlerini bitki örtüsü ile süsledik.

Ekiplerimiz yürüyüş yolunu yaparak dere etrafına çocuklarımız için yapacağımız park alanının hazırlıklarına başladılar. Peyzajını da tamamladıktan sonra vatandaşlarımızın oturup dinlenecekleri, yürüyüş yapıp koşacakları, bisiklet sürebilecekleri veya çocuklarımızın oynayıp paten süreceği bir alana sahip olacağız.”diye konuştu.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ali Erbaş’tan Uyanış Büyük Selçuklu paylaşımı

Ali Erbaş’tan Uyanış Büyük Selçuklu paylaşımı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık