Ana Sayfa Yozgat Başbakan Erdoğan'a Yozgat'ta Sevgi Seli

Başbakan Erdoğan'a Yozgat'ta Sevgi Seli

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yozgat'ta Cumhuriyet Meydanı'ndaki mitingde açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 20:55
Başbakan Erdoğan'a Yozgat'ta Sevgi Seli
İşte Başbakan'ın açıklamalarından satırbaşları:

Sen bozok yaylasına kaç kere geldin ya? Yaylanın yolunu biliyor musun diye sormak lazım. Burası CHP’nin İnönü’nün zulmünü iliklerine kadar yaşamış bir şehirdir. Yozgat’tan Pensilvanya partilerine inanıyorum ki oy çıkmayacaktır. CHP genel müdürü, cumhurbaşkanı adayının kimler olamayacağını geçen hafta söyledi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

"KILIÇDAROĞLU DOĞRU SÖYLÜYOR"

Ne dedi? Yalan söyleyenden cumhurbaşkanı adayı olmaz dedi. Zaten yalan söylediğin için başbakan dahi olamıyorsun. Ahlaki değerleri yüksek olmayan kişilerden cumhurbaşkanı adayı olamaz dedi. Geçmişi şaibeli olan cumhurbaşkanı adayı olamaz dedi. Sonra da dediklerinin arkasında durdu. Gerçekten cumhurbaşkanı adayı olmadı. Doğru söylüyor, yalancıdan cumhurbaşkanı adayı olmaz. Nitekim kendisi olmadı. Doğru söylüyor, geçmişi şaibeli olandan aday olmaz. Nitekim SSK’nın genel müdürüyken SSK’yı nasıl dolandırdığı, berbat ettiği, kuyruklarda benim vatandaşımı nasıl inim inim inlettiği bilinen bir gerçek. SSK’nın hastanelerinde kuyruklarda az mı bekledik?

"BAHÇELİ'Yİ ADAY YAPMAK İSTEDİ"

Bahçeli’yi de aday yapmak istedi olmadı. Yahu diyorum ey CHP siz CHP’nin içinde yalan söylemeyen bir tane adam bulamadınız mı ya? Ey Bahçeli sizin içinizde yok muydu ya? Niye onlardan bir tanesini aday yapmadınız. CHP içinde geçmişi şaibeli olmayan bir tek aday bulamadınız mı? Saygınlığı olan bir tek aday bulamadınız mı?

"BEN CHP'NİN ADAYI DEĞİLİM DİYOR"

Ne diyor bunların adayı? Ben CHP’nin adayı değilim diyor. Çünkü babasını CHP iktidarı sürdü Mısır’a. Sürdüğü için orada kendisi de doğdu. Dışarıdan aday ithal ettiler. O adayı da hem CHP’ye hem MHP’ye dayattılar. Ülkücü camia içinden, MHP’li vekiller arasından bir tane bulamadın mı? Bahçeli geometrik şekillde çizmede maharetlidir. Üçgenler çizer, hesapları onun üzerinden yapar. Ortaya çıka çıka paralel çıktı. Kendilerine paralel çatı kurdular. Şu anda çatı akıyor. Şimdi bakın sahada yoklar. Adaylarının dahi arkasında durmuyorlar. Önümüzdeki hafta çıkacaklarmış. Ankara’da ellerinde dilekçe o mahkemeden bu mahkemeye koşuyorlar.

"BABASINI CHP İKTİDARI MISIR'A SÜRDÜ"

Ey CHP siz, CHP'nin içinde bir tane yalan söylemeyen adam bulamadınız mı? Ey Bahçeli sizin içinizde bir tane adam yok muydu? Az önce Bekir kardeşim söyledi. Bunların adayı ben CHP adayı değilim diyor. Çünkü babasını CHP iktidarı sürdü Mısır'a. Buradan MHP'ye de soruyorum. Ülkücü camia içinden cumhurbaşkanı adayı yapacak bulamadın mı?

Bahçeli geometrik şekiller çizmede maharetlidir. Ortaya çıka çıka paralel çıktı. Kendilerine paralel bir çatı kurdular. Şu anda çatı akıyor. Adaylarının dahi arkasında duramıyorlar. Ankara'da o mahkemeden o mahkemeye koşuyorlar.

"BU SEFER SEÇİMİ DEĞİL İZZETLERİNİ YİTİRECEKLER"

Durmak yok, yola devam. Şimdi 10 Ağustos'tan korkuyorlar. 10 Ağustos'ta çıkacak sonuç. Bu sefer seçimi değil izzetlerini yitirecekler. Yozgat'ta Pensilvanya adayına oy vermeyin. Bahçeli'nin anlayışına artık destek vermeyin.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çobanın imdadına jandarmalar koştu

Çobanın imdadına jandarmalar koştu

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık