Ana Sayfa Eğitim Aydıncık Kaymakamı Sinan Başak’a veda yemeği

Aydıncık Kaymakamı Sinan Başak’a veda yemeği

Aydıncık ‘ta 2.5 yıldır görev yapan ve tayini Diyarbakır’ın Lice İlçesi’ne çıkan Kaymakam Sinan Başak onuruna Aydıncık 75.yıl Öğretmenevinde yemek verildi.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2016 Cuma 08:58
Aydıncık Kaymakamı Sinan Başak’a veda yemeği

Yemeğe Aydıncık Belediye Başkanı Ahmet Koçak ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı,İlçe Emniyet Müdürü,İlçe Milli Eğitim Müdürü,İlçe Müftüsü,İlçe daire amirleri,Sivil Toplum Kuruluşları ve Oda Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları,İl Genel Meclis üyeleri,Kamu kurum ve kuruluşlarda görevli her seviyedeki amir yönetici ve birçok vatandaş katıldı.

Yemeğin ardından konuşan Aydıncık Belediye Başkanı Ahmet Koçak, “İlçemizin sorunları ile çok yakından ilgilenen Kaymakamımız ile uyumlu ve seviyeli bir çalışma ortamımız oldu. Kendisinden bir gün bile bu durumdan rahatsız olduğuna şahit olmadım, en zor şartlarda bile yılmadan yorulmadan çalışmıştır, bir çok projeyi birlikte yaptık. Hiç unutmayacağımız anılarımız oldu. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisini tanıdığım için çok memnunum ve çok özleyeceğimizi söyleyebilirim. Ama dostluğumuz ömür boyu sürecek” dedi.

 AYDINCIK KALBİMİZDE

Daha sonra konuşan Aydıncık Kaymakamı Sinan Başak konuştu. Başak şunları söyledi: “ Her başlangıç güzel oluyor; ama bitişi üzücü oluyor. Bir insanın tayini çıktığında yanında arkasında üzülen varsa demek ki, o insan seviliyor ve onları seviyor. Yaşarken insan farkında olmuyor belki; ama bizde buradan ayrıldıktan sonra Aydıncık güzel bir yer olarak içimizde kalacak, keşke biraz daha kalabilseydik diyeceğiz. Belediyemizin de çok ciddi desteğini aldık ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Vatandaşımızın boş dönmemesi için ne gerekiyorsa yaptık.Sizleri asla unutmayacağım.Onuruma düzenlediğiniz yemek için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ta öğrenciler siber farkındalık eğitimi

Yozgat’ta öğrenciler siber farkındalık eğitimi

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık