Ana Sayfa Eğitim Arslan açıkladı! Bu yıl herhangi bir etkinlik olmayacak

Arslan açıkladı! Bu yıl herhangi bir etkinlik olmayacak

Cumhuriyet Meydanı'nda Ramazan ayında bu yıl herhangi bir etkinlik düzenlemeyeceklerini söyleyen Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Ramazan ayını iftar, sohbet ve mukabele programları eşliğinde geçireceklerini belirtti.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2018 Pazartesi 20:23
Arslan açıkladı! Bu yıl herhangi bir etkinlik olmayacak

Yozgat'ta şehrin belirli noktalarında iftar sofraları kurulacağını ifade eden Başkan Arslan, anlaştıkları bir düğün salonunda ihtiyaç sahipleri için 300 kişilik iftar yemeği vereceklerini anlattı.

Cumhuriyet Meydanı ve Meydan Yeri Caddesi ile birlikte 8 mahalle olmak üzere 10 adet iftar sofrasında 15 bin kişiyle iftar yapacaklarını da vurgulayan Başkan Arslan, iftar programları öncesinde ise Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından tasavvuf müziği konseri verileceğini dile getirdi. Arslan, 30 gün boyunca ise belirlenen 5 konakta kadınlar için sohbet ve mukabele programlarının düzenleneceğini de ifade etti.


Başkan Arslan, hem E-88 Karayolunda hem de şehir içerisinde yapılan asfalt çalışmaları nedeniyle bu yıl Lise Caddesi'nin trafiğe kapatılmayacağını da sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık