Ana Sayfa Kültür Sanat Ankara'da arabaşı Yozgatlıların birliğinin sembolü oldu

Ankara'da arabaşı Yozgatlıların birliğinin sembolü oldu

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül sivil toplum kuruluşlarını yalnız bırakmıyor. Akgül aynı gün içerisinde iki arabaşı programına katılarak Yozgatlılarla biraraya geldi.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2017 Çarşamba 00:25
Ankara'da arabaşı Yozgatlıların birliğinin sembolü oldu

İlk olarak Yozgat Sarıkaya Hasbekliler Derneği’nin düzenlediği arabaşı programına katıldı. Programa Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, Ak Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer, Ak Parti Mamak Belediyesi Grup Başkan Vekili Faruk Gültekin ve çok sayıda davetli katıldı. 

Sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği programları önemsediğini dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; “STK’lar tarafından bize getirilen makul talepleri karşılıyoruz. Programın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından folklor ekibi eşliğinde misafirler ağırlanarak arabaşı çorbası ikram edildi.

Dostluklar tazelendi hatıralar yad edildi
Yozgatlıların ailecek rağbet gösterdiği bir diğer program da Yozgat Esenliler Köyü Derneği’nin Yozgat Federasyonu’nda düzenlediği arabaşı programıydı. Birliğin ve beraberliğin olduğu yerde bereketin olduğunu kaydeden Akgül, gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi. Esenliler Köyü Dernek Başkanı Kadir Sipahi de dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Çalışmalarımızda desteğini bizden esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Mesut Akgül’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık