Ana Sayfa Güncel Akdağmadeni Suphi Daştan’la gelişiyor

Akdağmadeni Suphi Daştan’la gelişiyor

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, “2004 yılında büyük bir sevdayla başladığımız Akdağmadeni’ne hizmet aşkı her yıl çoğalarak devam etti ve desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen değerli halkımızla bu günlere geldik” dedi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2017 Çarşamba 21:18
Akdağmadeni Suphi Daştan’la gelişiyor

Geride kalan 13 yıllık süre boyunca gece gündüz demeden çalıştıklarını ve ilçeyi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çaba sarf ettiklerini dile getiren Daştan şunları söyledi:

 “Bıraktığımız 13 yıl boyunca gece gündüz demeden çalışarak ilçemizin yaşam standartlarını sürekli olarak geliştirme gayreti içerisinde olduk. Göreve başladığımız ilk günden itibaren önceliklerimiz ilçemizin bir an önce giderilmesi gereken sorunları oldu. Halka hizmet Hak’a hizmet düşüncesiyle çıktığımız bu yolda bilgi birikim ve tecrübelerimizle Akdağmadeni’ni sürekli modern ve çağdaş bir kent halinde tutmak için çaba gösterdik.Takdir edilecektir ki emeğimizin sindiği bizzat projelendirdiğimiz yapılar , ilçemizin dört bir tarafında boy göstermektedir. Göz önünde olanlar kadar, göz önünde bulunmayanlar da değerlidir. 2004 yılında görevi devralmamızdan bu yana neredeyse tüm beklentileri karşıladığımızı gönül rahatlığı içerisinde söyleyebiliriz. Ak Partimizin ‘Hayaldi Gerçek Oldu’ sloganı Akdağmadeni Belediyesi’nin performansıyla tam anlamıyla örtüşmektedir. Değişimde ve gelişimde öncü bir Belediye olarak İç Anadolu Bölgesi’nin yükselen değeri ilçemizde , halkımızla el ele gönül gönüle birlikte inandık birlikte başardık inancıyla ‘Marka Kent’ hedefimize 2017 yılı içerisinde bir adım daha yaklaşacağız.”

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Aylardır aranan firari Yozgat’ta yakalandı

Aylardır aranan firari Yozgat’ta yakalandı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık