Ana Sayfa Güncel Akdağmadeni Belediye Başkanı Rektörü Bağrına Bastı

Akdağmadeni Belediye Başkanı Rektörü Bağrına Bastı

Rektör Uçar, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan’ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2014 Salı 19:20
Akdağmadeni Belediye Başkanı Rektörü Bağrına Bastı

Rektör Uçar, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten oldukça hoşnut kalan Daştan, “Gerek Meslek Yüksekokulumuzun gerekse yapımı devam eden Sağlık Yüksekokulumuzun her türlü fiziki ve genel alt yapısının tamamlanmasında üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Akdağmadeni Belediyesi olarak Üniversitemizin emrindeyiz” dedi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Akdağmadeni ilçesine gitti. Uçar’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şaban Güçlü, Genel Sekreter Doç. Dr. Seyfullah Türkmen ile Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Doç. Dr. Yaşar Ertürk’ devreden Doç. Dr. Hasan Çelik de eşlik etti.

İlçe ziyaretine Akdağmadeni Kaymakamı Ahmet Yıldız’ı makamında ziyareti ile başlayan Rektör Uçar ve beraberindeki heyet daha sonra İlçe Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Suphi Daştan ile bir araya geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan, Meslek Yüksekokulu’ndan sonra yapımına başlanan 4 yıllık Sağlık Yüksekokulu’nun tamamlanarak eğitim-öğretime başlamasının İlçeye büyük katkı sağlayacağını vurguladı. Daştan, şöyle devam etti:

-HER TÜRLÜ GÖREVİ YAPMAYA HAZIRIZ

 “Bu okulumuz ilçemizin vizyonunu değiştirecek. İlçenin sosyal kültürel ve ekonomisine büyük katkılar sağlayacağını umduğumuz okulumuzda eğitim ve öğretim görecek öğrencilerimiz için, sosyal alanlar yaparak ilçemize gelen öğrencilere, ilçemizi ve okulumuzu sevdirmek, okulumuzun tercih edilebilirliğini artırmak istiyoruz. Akdağmadeni Meslek Yüksekokulu Akdağmadeni için çok büyük önem arz ediyor. Gerek Meslek Yüksekokulumuzun gerekse yapımı devam eden Sağlık Yüksekokulumuzun her türlü fiziki ve genel alt yapısının tamamlanmasında üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Akdağmadeni Belediyesi olarak Üniversitemizin emrindeyiz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık