Ana Sayfa Eğitim Ak Parti'nin kadın adayı Yıldırım'a büyük ilgi

Ak Parti'nin kadın adayı Yıldırım'a büyük ilgi

Ak Parti'nin kadın adayı Sibel Yıldırım ilçe ziyaretlerinde büyük ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2018 Çarşamba 15:15
Ak Parti'nin kadın adayı Yıldırım'a büyük ilgi

AK Parti’nin Yozgat’ta ilk kadın milletvekili adayı olan Sibel Yıldırım, yoğun seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çekerek ve Aydıncık ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Yıldırım ilgi odağı oldu. AK Parti Yozgat Milletvekili adayı Sibel Yıldırım, ziyaretleri sırasında kadınların yanı sıra toplumun her kesiminin yakın ilgisi ile karşılanıyor. Yıldırım, Aydıncık ve Çekerek ziyaretlerinin yanı sıra iftarını üniversiteli öğrencilerle yaptı, arından da kent merkezinde vatandaşlara Ramazan Şerbeti dağıttı.

YILDIRIM İLGİ GÖRÜYOR

Yıldırım’a ilçe ziyaretlerinde ilçe belediye başkanları, teşkilat başkanları ve partililer eşlik etti. Esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Yıldırım, gençler ve çocukları da unutmadı. Kadınların yanı sıra toplumun her kesiminin yakın ilgisi ile karşılanan Yıldırım’ı Yozgatlılar bağrına bastı.

Yozgat’ta AK Parti’den ilk defa bir kadın milletvekili adayı olmasından duydukları mutluluğu dile getiren Aydıncık ve Çekerekliler, 24 Haziran seçimlerinde tam destek vereceklerini dile getirdiler.

GENÇLERLE İFTAR VAKTİ

Yoğun geçen ziyaret programında renkli görüntüler oluşan Sibel Yıldırım, iftarını üniversiteli gençlerle açtı. Samimi bir ortamda gerçekleşen iftar programı çay eşliğinde sohbetle devam etti. Yıldırım, yoğun programını iftar sonrası da sürdürdü. Yıldırım, Kent Park ve Bilal Şahin Külliyesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yıldırım ilk olarak Kent Park içerisinde bulunan CafeHause’de vatandaşları ziyaret etti. Gençlerin yoğun ilgisi ile karşılanan Yıldırım, Anadolu’nun Raman lezzeti şerbet ikramında bulundu. Renkli diyalogların yaşandığı ziyaretler Bilal Şahin Külliyesi ile devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık