Ana Sayfa Siyaset Ak Parti Yozgat Milletvekili Adayı Yusuf Başer: Kendimi Borçlu Hissediyorum

Ak Parti Yozgat Milletvekili Adayı Yusuf Başer: Kendimi Borçlu Hissediyorum

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ilçelere yaptığı ziyaretlerle seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor.

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2015 Cumartesi 09:59
Ak Parti Yozgat Milletvekili Adayı Yusuf Başer: Kendimi Borçlu Hissediyorum

Çayıralan, Çandır ve Boğazlıyan ilçelerinde esnaf, sivil toplum kuruluşlarını ederek destek isteyen  Başer, gösterilen ilgi karşısında memnuniyetini gizlemiyor.

Ziyaretlerde esnafların sorunlarını dinleyen Milletvekili Başer, Yozgat’ın AK Parti iktidarları döneminde büyük hizmetlere kavuştuğunu belirterek, bu hizmetlerin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Yozgat halkının bu güne kadar AK Parti'ye ve hizmete oy verdiğin ifade eden Başer, “Yozgat halkı her zaman AK Parti’den yana teveccüh kullanmıştır. Bu da Yozgat’a hizmet olarak dönmektedir. AK Parti döneminde yıllarca bitmeyen inşaatlar tamamlanmış, sağlıkta, eğitimde büyük yatırımlar yapılmış ve bu yatırımlar sürmektedir. Şahsıma gösterilen ilgiden bunu apaçık görebiliyorum.  Değerli hemşehrilerime teveccühleri için minnettarım. Kendimi borçlu hissediyorum. Önümüzdeki dönem milletvekili arkadaşlarımla birlikte çok daha büyük hizmetlerin müjdecisi olacağız inşallah” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık