Ana Sayfa Güncel Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Teşkilatı’ndan kan bağışı

Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Teşkilatı’ndan kan bağışı

Kızılay Yozgat Şubesi’nin kan kampanyasına katkı sunmak için kurum ve kuruluşların akın ettiği Kızılay Kan Merkezi’nin dünkü konukları Ak Parti Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve yönetim kurulu oldu.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2016 Pazartesi 13:26
Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Teşkilatı’ndan kan bağışı

Kızılay Yozgat Şube Başkanı Ekrem İlker Merkez İlçe Yönetiminin duyarlılığı için teşekkür ederken, kurum ve kuruluşların kan bağışı yapmalarına yönelik çağrısını yineledi.

 TEŞEKKÜR ALDILAR

 Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Yöneticileri kan bağışında bulunarak örnek bir sosyal sorumluluk girişimine imza attı. Kan verme işlemi öncesi açıklama yapan Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı, “Yozgat halkı Kızılay’ın kan bağış kampanyalarına en duyarlı illerin arasında olması bizleri oldukça mutlu ediyor. Birçok kurum ve kuruluşun zaman zaman bu kampanyaya katıldığını basın aracılığıyla takip ediyoruz. Bizde bugün Merkez İlçe Yönetimi olarak bu kampanyaya destek olmak istedik. Kan bana lazım olmaz dememek lazım. Her kan bir canı kurtarır. Tüm kurum ve kuruluşlara, vatandaşlarımıza Kızılay’a kan vermeye davet ediyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık