Ana Sayfa Siyaset Ak Parti İl Başkanı Lekesiz: FET֒yle mücadele sürecek

Ak Parti İl Başkanı Lekesiz: FET֒yle mücadele sürecek

Yozgat’ta görev yapan gazetecilerle bir araya gelen Ak Parti Yozgat İl Başkanı FET֒yle mücadele ve 15 Temmuz’dan bugüne yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2016 Cumartesi 11:57
Ak Parti İl Başkanı Lekesiz: FET֒yle mücadele sürecek

AK Parti Yozgat İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya İl Başkanı Harun Lekesiz, Belediye Başkanı Kazım Arslan, AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ve gazeteciler katıldı.

‘MİLLET GEREKLİ CEVABI TOKAT ATARAK VERDİ’

Kahvaltı sonrası gündemi değerlendiren İl Başkanı Lekesiz, 15 Temmuz’da FETÖ üyelerin ülkenin birlik ve bütünlüğüne kast eden bir girişimde bulunduğunu belirterek, “Milletimiz bu yapıya ve bu girişime sert bir tokat atarak gerekli cevabı vermiştir. 15 Temmuz sonrası bu yapılar ile irtibatı olan kişiler açığa alındı görevden uzaklaştırıldı. Aradan geçen zaman içerisinde gerekli incelemeler yapılarak kimseyi mağdur etmeden göreve iade edilenler olmaktadır” dedi.

‘FET֒YLE MÜCADELE SÜRECEK’

15 Temmuz’da 79 milyon Türk milletinin mağdur edildiğini vurgulayan Lekesiz, “Kimse mağdur edebiyatı yapmasın. 15 Temmuz’da 79 milyon insanımız mağdur olmuştur. 241 şehidimiz can vermiştir, gazilerimiz, onların aileleri mağdur olmuştur. Bu sebeple FETÖ ile mücadele adaletli bir şekilde sürecektir” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık