Ana Sayfa Siyaset Adalet Bakanı Bozdağ: Azmimizi kıramayacak

Adalet Bakanı Bozdağ: Azmimizi kıramayacak

İstanbul’da yaşanan bombalı eylemin ardından şehit düşen polis memuru Mustafa Kemal Devrilmez ve Ahmet Alan için Yozgat’a gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’ya taziye ziyaretinde de bulundu.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2016 Perşembe 12:37
Adalet Bakanı Bozdağ: Azmimizi kıramayacak

 Bozdağ, “Hiçbir terör saldırısı Türkiye’nin terörle mücadele azmini kıramayacaktır. Kararlılığını ortadan kaldıramayacaktır. Milletimizin birliğini bozamayacaktır. Vatanımızı bölemeyecektir ve kardeşlik hukukumuza zarar veremeyecektir. Türkiye’nin istikrarını yok edemeyecektir” dedi.

İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan bombalı saldırı sonucu şehit düşen Mustafa Kemal Devrilmez’in Sarıkaya’da düzenlenen cenaze törenine katılmak için Yozgat’a gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, daha sonra aynı olayda şehit düşen polis memuru Ahmet Alan’ın Sorgun’da ikamet eden baba ocağına taziye ziyareti gerçekleştirdi.

 Bakan Bozdağ ardından İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’na ve emniyet mensuplarına başsağlığı ziyaretinde bulundu. Bakan Bozdağ’a Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Bozok Üniversitesi Rektörü Salih Karacabey ve Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan eşlik etti.

 EMNİYET MÜDÜRÜNE BAŞSAĞLIĞI

 Bakan Bozdağ İl Emniyet Müdürlüğünde yaptığı açıklamada, “Bugün ülkemizin dört bir yanında olduğu gibi Yozgat’ımızda da 2 polis memuru şehidimizi hakka uğurladık. Bu vesile ile bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet, şükran ve dua ile anıyoruz. Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü’ne de hem emniyet müdürümüze hem de emniyet mensuplarına bütün emniyet camiasına baş sağılığı dileklerimizi iletmek maksadıyla geldik” dedi. Terörle mücadelelerinin kararlı bir şekilde devam edeceğini vurgulayan Bakan Bozdağ, şöyle devam etti:

KARDEŞLİK HUKUKU KORUNACAK

 “Türkiye terörle mücadelesini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da etkin, kararlı ve netice alır bir şekilde sürdürecektir. Hiçbir terör saldırısı Türkiye’nin terörle mücadele azmini kıramayacaktır. Kararlılığını ortadan kaldıramayacaktır. Milletimizin birliğini bozamayacaktır. Vatanımızı bölemeyecektir ve kardeşlik hukukumuza zarar veremeyecektir. Türkiye’nin istikrarını yok edemeyecektir. Milletimiz ve devletimiz bir ve bütün olarak var olmaya ve güçlü olmaya devam edecektir. Terör, terör örgütleri ve teröristler eninde sonunda kaybedecektir. Türkiye her daim olduğu gibi kazanacaktır. Bu mücadelede görev yapan emniyet mensuplarımıza askerlerimize diğer bütün güvenlik güçlerimize başarılar diliyorum. Milletimiz, devletimiz, hükümetimiz güvenlik güçlerimiz el ele terörle mücadeleye kararlı bir şekilde devam edecektir. Terör örgütlerinden teröristlerden ve terörden Türkiye arındırılana kadar bu mücadele sürecektir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık