Ana Sayfa Ekonomi Abdulkadir Akgül'den gövde gösterisi

Abdulkadir Akgül'den gövde gösterisi

TESKOMB Genel Kurulu’na tek listeyle girerek vazgeçilmezliğini gösterdi

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2016 Pazartesi 12:45
Abdulkadir Akgül'den gövde gösterisi

TESKOMB Genel Başkanlığına geldiği günden beri yaptığı başarılı işlerle kurumu Türkiye’nin en büyük esnaf kuruluşlarından biri haline getiren hemşerimiz Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, TESKOMB 45’inci Olağan Genel Kurulu’nda delegelerin tamamının onayını alarak güven tazeledi. Ak Parti Yozgat Milletvekillerinin de yalnız bırakmadığı Akgül, “TESKOMB olarak esnafımızın sorunlarını, beklentilerini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB),  45’inci Olağan Genel Kurulu’nu hafta sonu gerçekleştirdi.

TESKOMB SEÇİMLERİ YAPILDI

TESKOMB Genel Merkez binasında gerçekleştirilen Genel Kurul’a delegasyonun yanı sıra Ak Parti Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Sağlık Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Agah Kafkas da katıldı.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Genel Kurul öncesi açılış konuşması yapan TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, TESKOMB olarak büyük bir aile olduklarını hatırlatarak şunları söyledi: “TESKOMB 2000’lerde çay parası dahi ödeyemeyen bir kurum halindeydi. Şükürler olsun şimdi o durumlardan bugünlere geldik. TESKOMB Türkiye’nin en büyük esnaf kuruluşu oldu. Bu bu büyük ailenin mensupları sayesinde gerçekleşti. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrada TESKOMB olarak esnafımızın sorunlarını, beklentilerini gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

HALK BANKASI GENEL MÜDÜRÜNE TEŞEKKÜR

Halk Bankası’na ayrıca teşekkür eden Akgül, “Buradan Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’ya özel bir teşekkür etmek isterim. TESKOMB olarak esnafımız bu 1 yılda büyük bir akış yaşadı. 10 yılda 50 katrilyon para dağıtan Halkbank Genel Müdürümüzün döneminde yani bir yılda 25 katrilyon para dağıttı. 10 yılda dağıtılan paranın yarısı 1 yılda dağıtıldı. TESKOMB ve Halkbank bir uyum içerisinde esnafımıza destek olmaya devam ediyor” diye konuştu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık