Ana Sayfa Siyaset Abdulkadir Akgül'den Çarpıcı Açıklamalar

Abdulkadir Akgül'den Çarpıcı Açıklamalar

AK Parti Yozgat Milletvekili adayı ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, seçim çalışmaları çerçevesinde Sorgun ilçesinde sanayi sitesinde esnafla biraraya geldi.

Giriş Tarihi: 2 Mayıs 2015 Cumartesi 12:45
Abdulkadir Akgül'den Çarpıcı Açıklamalar

AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül, Sorgun Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Ziyaret vesilesiyle incelemelerde bulunan ve esnafın sorun ve beklentilerini dinleyen Akgül, sıcak bir ilgi ile karşılandı. Yoğun ilgi sebebiyle saatler boyu sanayi sitesinden çıkamadığı için diğer programını aksatan Akgül, şikayetçi olmak bir yana, oldukça memnun kaldı. Akgül, “bize inananları mahcup etmeyeceğiz. Esnafımıza müreffeh bir gelecek hazırlamak boynumuzun borcu” dedi.

 AK Parti Yozgat Milletvekili adayı ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, seçim çalışmaları çerçevesinde Sorgun ilçesinde sanayi sitesinde esnafla biraraya geldi.

Esnafla sohbet ederek hayırlı işler dileklerinde bulunan Akgül, AK Parti Hükümeti’nin yatırım ve sanayiye büyük destek verdiğini söyledi. Akgül Yozgat’ın her yönüyle kalkınıp gelişmesi için çalıştıklarını belirterek, “Hedefimiz Yozgat’ta 4-0 sizin desteklerinizle bunu başaracağımıza inanıyoruz. AK Parti ile esnaf ve sanatkarımız daha rahat nefes almıştır. Faiz oranları düşmüş, yatırımlar artmış, esnaf ve sanatkarımız işlerini büyütmeye başlamıştır. İnşallah 7 Haziran’dan sonra da esnafımıza daha geniş imkanlar sunacağız. Esnaf ve sanatkarın sorunlarını çok iyi biliyorum, onları inşallah mecliste çözeceğiz. Mecliste esnaf ve sanatkarımızı en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Sanayi Sitesini dolaşarak destek isteyen Akgül’e site esnafı da yoğun ilgi gösterdi.AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül, Sorgun Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Ziyaret vesilesiyle incelemelerde bulunan ve esnafın sorun ve beklentilerini dinleyen Akgül, sıcak bir ilgi ile karşılandı. Yoğun ilgi sebebiyle saatler boyu sanayi sitesinden çıkamadığı için diğer programını aksatan Akgül, şikayetçi olmak bir yana, oldukça memnun kaldı. Akgül, “bize inananları mahcup etmeyeceğiz. Esnafımıza müreffeh bir gelecek hazırlamak boynumuzun borcu” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık