Ana Sayfa Siyaset Abdulkadir Akgül'den Bomba Yozgat Çıkışı

Abdulkadir Akgül'den Bomba Yozgat Çıkışı

Abdulkadir Akgül kendisinden beklentilerin büyük olduğunun bilincinde hareket ettiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2015 Pazartesi 09:47
Abdulkadir Akgül'den Bomba Yozgat Çıkışı

Adalet ve Kalkınma Partisi Yozgat Milletvekili birinci sıra adayı TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, tanıtım toplantısında hem partisinin hem de Yozgat’ın kendisinden büyük beklentilerinin olduğunu söyledi. Milletvekili olmadığı 4 yıl içerisinde Yozgat için çalıştıklarını, memleket sevdalarını ortaya koyduklarını belirten Akgül, Bizler sizin için Yozgat için varız ve bundan sonra Yozgat’ı şahlandırmaya birlikte ant içtik. Sizlerden istediğim bizlere inanın ve 4 milletvekilini Ankara’ya gönderin” dedi.

2011 yılında yapılan seçimlerde 4’üncü sıradan listeye giren ancak çok az bir oy farkıyla seçilemeyerek Meclis dışında kalan TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, Partisinin aday tanıtım toplantısında bu kez 4-0 yapmak için Yozgatlılardan destek istedi.

BOZDAĞ’LA BİRLİKTEYİZ

Yozgat’ın kendi içinden çıkardığı yetiştirdiği insanlara sahip çıkması gerektiğini söyleyen AK Parti ilk sıra adayı Abdulkadir Akgül: “Bugün Bekir Bozdağ Yozgat için çalışan Yozgat’ın evladı bir arkadaşımız. 12 yıl içerisinde Yozgat ile yattı, Yozgat ile kalktı. Bizler bu değerlerimizi kaybetmemeliyiz arkasında durmalıyız, sahip çıkmalıyız. Bana göre Yozgat’ın yetiştirdiği en büyük devlet adamı, siyaset adamı Bekir Bozdağ’dır. Bundan sonra da elbette birlikteyiz ve birlikte çalışacağız” dedi.

AKGÜL: “BENDEN BEKLENTİ BÜYÜK”

Hem AK Parti’nin hem de Yozgatlının kendisinden beklentisinin büyük olduğuna da değinen Akgül: “Milletvekili olmadığım 4 sene boyunca Yozgat’ımızın neredeyse yakınıyla Ankara’da buluştuk. Herkese kapımızı açtık, gelen herkesin derdine çare olmaya çalıştık. Bundan sonra artarak bu sevgimiz devam edecek elbette. Bize verilen görev şuanda Yozgat. Yozgat’ın en önde olması ve Yozgat için kanımızın son damlasına kadar durmadan çalışmaktır. Bu işe milletvekili aday arkadaşlarımızla çalıştık ve sonuna kadar götüreceğiz. Bizler sizin için Yozgat için varız ve bundan sonra Yozgat’ı şahlandırmaya birlikte ant içtik. Sizlerden istediğim bizlere inanın ve 4 milletvekilini Ankara’ya gönderin” şeklinde konuştu.

Yozgatspor’u zor bir zamanda sahiplenerek ortada kalmasına da mani olan Akgül’ün takıma bu sezon nasıl bir destek sunacağı ise önümüzdeki süreçte belli olacak. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık