Ana Sayfa Yaşam 6 evlilik yapan Seda Sayan yeniden mi evleniyor? İşte Sayan’ın kararı

6 evlilik yapan Seda Sayan yeniden mi evleniyor? İşte Sayan’ın kararı

Şarkılarından çok yapmış olduğu evlilik ve ilişkileriyle gündeme gelen Seda Sayan yeniden evlenmeyi düşünüyor mu? 6 evlilik yapan Sayan evlilik planıyla ilgili son noktayı koydu. İşte Sayan’ın kararı..

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2021 Pazar 18:58
6 evlilik yapan Seda Sayan yeniden mi evleniyor? İşte Sayan’ın kararı

Seda Sayan yeniden evlenmeyi düşünüyor mu? 6 evlilik yapan Sayan evlilik planıyla ilgili son noktayı koydu. Koronavirüs’le bilirkte Muğla Ören’de bulunduğu ifade eden Seda Sayan, işleri nedeniyle İstanbul’a döndüğünü söyledi.

YENİDEN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOR MU?

Milliyet Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan "Kaç yıldır yalnızsınız?" sorusuna "Evet, uzun süredir hayatımda kimse yok. Kaç yıldır bilmiyorum, öyle şeyleri hesap etmiyorum."derken, "Yeniden evliliğe nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna "Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim" cevabını verdi.

ZOR KADIN DEĞİLİM

İlişkilerde zor bir kadın olup olmadığı sorulan Sayan, "Öyle söylemeyelim de belki çok yoğun olduğum için karşı taraf bundan rahatsız olabilir. Ben çalışkan bir kadınım ve disiplinliyim. Belki bu yönlerim zor geliyordur. Ama bana sorarsan zor bir kadın değilim." ifadelerini kullandı.

 

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Koronavirüs salgınında hayvanlar unutulmadı

Koronavirüs salgınında hayvanlar unutulmadı

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık