Ana Sayfa Kültür Sanat 2020 yılının en iyi dizisi Gönül Dağı oldu

2020 yılının en iyi dizisi Gönül Dağı oldu

Tüm Türkiye'nin vazgeçilmez dizisi olan Bozkır'da bir Anadolu hikayesini anlatan her bölümünde Yozgat'tan bir iz bulabileceğiniz Yazar Mustafa Çifçi'nin kaleminden çıkan Gönül Dağı dizisi yılın dizisi seçildi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2021 Pazartesi 00:18
2020 yılının en iyi dizisi Gönül Dağı oldu

Her sahnesinde buram buram Yozgat kokan Yazar Mustafa Çifrçi’nin kaleminden dökülen “Gönül Dağı” dizisi Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından 2020 yılının dizisi seçildi.

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından verilen 2020 yılındaki "Yılın Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" ödüllerinin sahipleri belli oldu.

TYB Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, birlik genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında ödül alan isimleri kamuoyuna duyurdu.

2020 yılının "Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" ödüllerini kazanan isimler ve kurumlar arasından TV Dizi: Gönül Dağı, (TRT 1), yer aldı.

Yazar Mustafa Çiftçi yaptığı açıklamada, "Gönül Dağı" Türkiye Yazarlar Birliği   tarafından yılın dizisi seçildi. Tüm ekibe gönül dağı kadar teşekkürler. Seçici kurula hürmet ve muhabbetle” ifadelerine yer verdi.

Google News'de takip et

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yozgat’ın arabaşı gecelerine koronavirüs engeli

Yozgat’ın arabaşı gecelerine koronavirüs engeli

Kurumsal

İçerik

Yozgat

Siyaset

Spor

Yukarı Çık